Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пушкино | — | 16:52 | — | — |
Мамонтовская | 16:56 | 16:57 | 1 хв | 4 хв |
Клязьма | 16:58 | 16:59 | 1 хв | 6 хв |
Тарасовская | 17:01 | 17:02 | 1 хв | 9 хв |
Челюскинская | 17:03 | 17:04 | 1 хв | 11 хв |
Строитель | 17:07 | 17:08 | 1 хв | 15 хв |
Мытищи | 17:12 | 17:13 | 1 хв | 20 хв |
Тайнинская | 17:15 | 17:16 | 1 хв | 23 хв |
Перловская | 17:17 | 17:18 | 1 хв | 25 хв |
Лось | 17:20 | 17:21 | 1 хв | 28 хв |
Лосиноостровская | 17:23 | 17:24 | 1 хв | 31 хв |
Ростокино (Ярославское направление) | 17:27 | 17:29 | 2 хв | 35 хв |
Яуза | 17:30 | 17:31 | 1 хв | 38 хв |
Маленковская | 17:33 | 17:34 | 1 хв | 41 хв |
Москва-3 | 17:36 | 17:37 | 1 хв | 44 хв |
Москва (Ярославский вокзал) | 17:44 | — | — | 52 хв |