Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пушкино | — | 15:36 | — | — |
Мамонтовская | 15:39 | 15:40 | 1 хв | 3 хв |
Клязьма | 15:41 | 15:42 | 1 хв | 5 хв |
Тарасовская | 15:44 | 15:45 | 1 хв | 8 хв |
Челюскинская | 15:46 | 15:47 | 1 хв | 10 хв |
Строитель | 15:49 | 15:50 | 1 хв | 13 хв |
Мытищи | 15:54 | 15:55 | 1 хв | 18 хв |
Тайнинская | 15:57 | 15:58 | 1 хв | 21 хв |
Перловская | 15:59 | 16:00 | 1 хв | 23 хв |
Лось | 16:02 | 16:03 | 1 хв | 26 хв |
Лосиноостровская | 16:05 | 16:06 | 1 хв | 29 хв |
Ростокино (Ярославское направление) | 16:09 | 16:11 | 2 хв | 33 хв |
Яуза | 16:12 | 16:13 | 1 хв | 36 хв |
Маленковская | 16:15 | 16:16 | 1 хв | 39 хв |
Москва-3 | 16:19 | 16:20 | 1 хв | 43 хв |
Москва (Ярославский вокзал) | 16:26 | — | — | 50 хв |