Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пушкино | — | 15:22 | — | — |
Мамонтовская | 15:25 | 15:26 | 1 хв | 3 хв |
Клязьма | 15:28 | 15:29 | 1 хв | 6 хв |
Тарасовская | 15:30 | 15:31 | 1 хв | 8 хв |
Челюскинская | 15:33 | 15:34 | 1 хв | 11 хв |
Строитель | 15:36 | 15:37 | 1 хв | 14 хв |
Мытищи | 15:40 | 15:41 | 1 хв | 18 хв |
Тайнинская | 15:43 | 15:44 | 1 хв | 21 хв |
Перловская | 15:45 | 15:46 | 1 хв | 23 хв |
Лось | 15:48 | 15:49 | 1 хв | 26 хв |
Лосиноостровская | 15:51 | 15:52 | 1 хв | 29 хв |
Ростокино (Ярославское направление) | 15:55 | 15:57 | 2 хв | 33 хв |
Яуза | 15:59 | 16:00 | 1 хв | 37 хв |
Маленковская | 16:01 | 16:02 | 1 хв | 39 хв |
Москва-3 | 16:04 | 16:05 | 1 хв | 42 хв |
Москва (Ярославский вокзал) | 16:11 | — | — | 49 хв |