Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пушкино | — | 13:29 | — | — |
Мамонтовская | 13:32 | 13:33 | 1 хв | 3 хв |
Клязьма | 13:34 | 13:35 | 1 хв | 5 хв |
Тарасовская | 13:37 | 13:38 | 1 хв | 8 хв |
Челюскинская | 13:39 | 13:40 | 1 хв | 10 хв |
Строитель | 13:42 | 13:43 | 1 хв | 13 хв |
Мытищи | 13:47 | 13:48 | 1 хв | 18 хв |
Тайнинская | 13:50 | 13:51 | 1 хв | 21 хв |
Перловская | 13:52 | 13:53 | 1 хв | 23 хв |
Лось | 13:55 | 13:56 | 1 хв | 26 хв |
Лосиноостровская | 13:58 | 13:59 | 1 хв | 29 хв |
Ростокино (Ярославское направление) | 14:02 | 14:03 | 1 хв | 33 хв |
Яуза | 14:05 | 14:06 | 1 хв | 36 хв |
Маленковская | 14:07 | 14:08 | 1 хв | 38 хв |
Москва-3 | 14:11 | 14:12 | 1 хв | 42 хв |
Москва (Ярославский вокзал) | 14:18 | — | — | 49 хв |