Цей варіант розкладу діє у наступні дні: по будням
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Пушкино | — | 12:26 | — | — |
Мамонтовская | 12:29 | 12:30 | 1 хв | 3 хв |
Клязьма | 12:32 | 12:33 | 1 хв | 6 хв |
Тарасовская | 12:34 | 12:35 | 1 хв | 8 хв |
Челюскинская | 12:37 | 12:38 | 1 хв | 11 хв |
Строитель | 12:40 | 12:41 | 1 хв | 14 хв |
Мытищи | 12:45 | 12:46 | 1 хв | 19 хв |
Лось | 12:50 | 12:51 | 1 хв | 24 хв |
Лосиноостровская | 12:53 | 12:54 | 1 хв | 27 хв |
Ростокино (Ярославское направление) | 12:57 | 12:58 | 1 хв | 31 хв |
Яуза | 13:00 | 13:01 | 1 хв | 34 хв |
Маленковская | 13:02 | 13:03 | 1 хв | 36 хв |
Москва-3 | 13:06 | 13:07 | 1 хв | 40 хв |
Москва (Ярославский вокзал) | 13:13 | — | — | 47 хв |