Цей варіант розкладу діє у наступні дні: пн, пт, сб, вс
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Переславль-Залесский | — | 12:15 | — | — |
Щелканка | 12:19 | 12:20 | 1 хв | 4 хв |
Глебовское | 12:24 | 12:25 | 1 хв | 9 хв |
Слободка | 12:27 | 12:28 | 1 хв | 12 хв |
Новое | 12:30 | 12:31 | 1 хв | 15 хв |
Гагаринка | 12:32 | 12:33 | 1 хв | 17 хв |
Новинцы | 12:34 | 12:35 | 1 хв | 19 хв |
Василево | 12:36 | 12:37 | 1 хв | 21 хв |
Лисавы-2 | 12:39 | 12:40 | 1 хв | 24 хв |
Лисавы-1 | 12:40 | 12:41 | 1 хв | 25 хв |
Тириброво | 12:45 | 12:46 | 1 хв | 30 хв |
Данилково, поворот | 12:49 | 12:50 | 1 хв | 34 хв |
Дом отдыха "Дворики" | 12:52 | 12:53 | 1 хв | 37 хв |
Дворики | 12:54 | 12:55 | 1 хв | 39 хв |
Душищево | 12:59 | 13:00 | 1 хв | 44 хв |
Зелёный посёлок | 13:04 | 13:05 | 1 хв | 49 хв |
Рогачёво | 13:09 | 13:10 | 1 хв | 54 хв |
Игнатьевский поворот | 13:14 | 13:15 | 1 хв | 59 хв |
Сватково | 13:16 | 13:17 | 1 хв | 1 год 1 хв |
Пост 81 км | 13:18 | 13:19 | 1 хв | 1 год 3 хв |
Наугольное | 13:20 | 13:21 | 1 хв | 1 год 5 хв |
ПМК | 13:22 | 13:23 | 1 хв | 1 год 7 хв |
Автоколонна №1791 | 13:24 | 13:25 | 1 хв | 1 год 9 хв |
Северный посёлок | 13:26 | 13:27 | 1 хв | 1 год 11 хв |
Институт игрушки | 13:29 | 13:30 | 1 хв | 1 год 14 хв |
Дворец культуры | 13:31 | 13:32 | 1 хв | 1 год 16 хв |
Сергиев Посад | 13:40 | — | — | 1 год 25 хв |