Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно по 19.06
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Тольятти, АВ "Новый город" | — | 06:16 | — | — |
Сызрань | 08:34 | 08:35 | 1 хв | 2 год 18 хв |
Хвалынск, автостанция | 10:34 | 10:35 | 1 хв | 4 год 18 хв |
Балаково, автостанция | 12:15 | — | — | 5 год 59 хв |