Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно по 19.06
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Балаково, автостанция | — | 07:20 | — | — |
Балаково, КП улица Ленина | 07:29 | 07:30 | 1 хв | 9 хв |
Хвалынск, автостанция | 08:44 | 08:45 | 1 хв | 1 год 24 хв |
Сызрань | 10:15 | 10:20 | 5 хв | 2 год 55 хв |
Жигулевск | 11:44 | 11:45 | 1 хв | 4 год 24 хв |
Тольятти, АВ "Новый город" | 12:00 | — | — | 4 год 40 хв |