Цей варіант розкладу діє у наступні дні: ежедневно по 19.06
Станція | Прибытие | Отъезд | Час стоянки | Продолжительность |
---|---|---|---|---|
Балаково, автостанция | — | 06:15 | — | — |
Балаково, КП улица Ленина | 06:24 | 06:25 | 1 хв | 9 хв |
Хвалынск, автостанция | 07:29 | 07:30 | 1 хв | 1 год 14 хв |
Сызрань | 09:49 | 09:50 | 1 хв | 3 год 34 хв |
Тереньга | 10:59 | 11:00 | 1 хв | 4 год 44 хв |
Ульяновск | 12:30 | — | — | 6 год 15 хв |